Osiedle TOMICE – Wadowice

Daszki tarasowe

Systemowe zadaszenia tarasów .

Daszki tarasowe – zadaszenia tarasów swoją formę zawdzięczają projektowi wykonanemu przez pracownię projektową z myślą o naszych Klientach.
Wyprodukowane zostały między innymi na zamówienie firmy STAL-BAU z zastosowaniem dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego.
Kampania marketingowa właśnie tego produktu skłoniła zainteresowanych do kontaktu.
Specjaliści działu technicznego opracowali detale niezbędne dla sprostania wymogom budynku, na którym zostały zamontowane.
Kolorystyka płyt poliwęglanowych oraz podkonstrukcji została wybrana przez Nabywcę tak, aby komponowała się z barwami elewacji budynku.
Zastosowanie naszego produkt jest sprawą komfortową, ponieważ doskonale zacienia oraz chroni przed wiatrem, śniegiem i opadami.
Poliwęglan w kolorze przezroczystym przepuszcza światło w 78% tworząc niepowtarzalny i ciepły klimat służący wypoczynkowi pod daszkiem.
Jako dowód zadowolenia otrzymaliśmy list referencyjny z podziękowaniami od mieszkańców Spółdzielni, w którym poleca naszą Firmę, jako solidnego i profesjonalnego Partnera.
Jak to robimy?
Zapewniamy dostępność specjalistów przez niemal 24 godziny na dobę.
Indywidualnie dopasowujemy ofertę do potrzeb i gustu zamawiającego.
Park maszynowy, który posiadamy pozwala na szybką i sprawną oraz seryjną produkcję tego typu zadaszeń, dzięki czemu terminowo dostarczamy zamówienie do odbiorcy.
Stosujemy materiały o najlepszych parametrach technicznych.
Stawiamy na fachowy personel, który swoje doświadczenie nabył na przełomie lat i pozostał do dziś.
Wykonujemy wiele takich realizacji w ciągu roku, dzięki czemu powiększamy stale grono naszych zadowolonych Użytkowników daszków systemowych.